Cennik programów iSpring

Dostarczymy Ci program w najniższej cenie.
Zapewniamy pełne wsparcie.
Zadzwoń lub napisz by otrzymać wycenę.

667 117 026

iSpring Suite Max

970

EURO za 1 licencję

iSpring Suite - 770 Euro

Program do tworzenie kursów i testów elearningowych. Zawiera m.in: moduł testy, symulację dialogu, kreator wideo, gotowe interakcje.

Biblioteka

68000 zdjęć postaci, gotowych szablonów stron, interakcji do kursu.

iSpring Chmura

System online do współpracy zespołów nad kursami.

iSpring Page

dysk 20 GB

Program do recenzji

Wsparcie techniczne

Wsparcie dostępne jest całą dobę przez telefon, e-mail i czat.

iSpring Suite

770

EURO za 1 licencję

iSpring Suite - 770 Euro

Program do tworzenie kursów i testów elearningowych. Zawiera m.in: moduł testy, symulację dialogu, kreator wideo, gotowe interakcje.

iSpring Suite Max

W skład wchodzi: iSpring Suite, biblioteka elearningowa, iSpring Page, iSpring space, wsparcie.

iSpring Suite

iSpring Page

Program online do tworzenie mobilnych kursów i testów.

iSpring Suite dożywotnio

Zniżki

Istnieją dwa typy zniżek: ilość zakupionego oprogramowania i typ Klienta. Zniżki ilościowe dostępne są dla zakupów powyżej 3 subskrypcji. Przy zakupie 10 subskrypcji i więcej negocjujemy ceny indywidualne.  Dodatkowe zniżki otrzymują Klienci edukacyjni i administracji rzadowej.

Licencje

iSpring Suite i Max sprzedawany jest w formie subskrypcji rocznych. W trakcie subskrypcji otrzymujemy aktualizacje oprogramowania za darmo.
Istnieje możliwość zakupu iSpring Suite w ramach subskrypcji dożywotniej – płacimy jeden raz; program działa bez ograniczeń czasowych.

Regularne aktualizacje

Producent programu stale dodaje nowe funkcje i ulepszenia w oparciu o popularne prośby użytkowników. Dzięki najnowszej wersji iSpring Suite i Suite Max zawsze jesteś na bieżąco i możesz mieć pewność, że Twoje kursy działają płynnie we wszystkich najnowszych przeglądarkach, systemach operacyjnych i urządzeniach.

Wsparcie techniczne

83% wszystkich zgłoszeń do wsparcie zostaje rozwiązanych w ciągu 2 godzin. Eksperci iSpring szybko odpowiadają na wszelkie pytania związane z produktem przez telefon, e-mail i czat. Dodatkowo kupując program w Arstech otrzymasz dostęp do darmowego szkolenia z obsługi oprogramowania.

Edukacja 30-40% zniżki

Zyskaj zniżki dedykowane dla edukacji. Wyślij zapytanie jakie licencje chcesz zakupić i w jakiej ilości a przygotoujemy dla Ciebie wycenę.

Administracja i NGO

Zyskaj od 10 do 40% zniżki. Wyślij zapytanie jakie licencje chcesz zakupić i w jakiej ilości; do jakiego sektora należysz a przygotoujemy dla Ciebie wycenę.

Masz pytania?

Napisz do Nas lub zadzwoń. Doradzimy Ci w zakupie programu. Pokażemy jak działa.